Вход

Забравих си паролата!

Намерете ни във facebook
Твоето късметче
Latest topics
» Пламък.
Пет Дек 01, 2017 5:59 pm by justwannabeone

» Метресата {GaaSaku} +18
Вто Ное 14, 2017 8:10 pm by Death_Angel

» Всички заедно. ( Наруто ФенФикшън )
Пон Ное 13, 2017 6:41 pm by Death_Angel

» *--:ЛАФЧЕ:--*
Пон Ное 13, 2017 6:32 pm by Death_Angel

» Не знам какво казва сърцето ми (по Наруто)
Сря Авг 30, 2017 6:56 pm by Mimi_Georgieva

» Кой хокаге е направил най-много за страната?
Вто Авг 29, 2017 7:53 pm by Mimi_Georgieva

» Със сигурност мъртва
Пон Авг 28, 2017 10:32 pm by justwannabeone

» Кулинарни мисии. (Наруто) - КОМЕНТАРИ
Пон Авг 21, 2017 3:14 pm by rosi_rosi

» Търся аниме
Нед Юни 25, 2017 2:03 pm by lipsitooo®

» Първия ми фик ( мисля заглавието ) ;д
Пон Юни 05, 2017 10:24 pm by Death_Angel

» Кулинарни мисии. (Наруто)
Нед Юни 04, 2017 10:16 pm by WeHeartIt

» Малко и от мен - Крис
Съб Юни 03, 2017 12:51 am by Chris

» Сълзите на Лалето +18
Вто Май 30, 2017 10:22 pm by Death_Angel

» Моето Наруто форумче
Вто Май 30, 2017 10:12 pm by Death_Angel

» Сълзите на Луната
Съб Май 27, 2017 3:09 pm by Death_Angel

» ( Коментари) Нечистокръвният наследник на Катарската империя
Сря Май 24, 2017 11:23 pm by Death_Angel

» Нечистокръвният наследник на Катарската империя
Сря Май 24, 2017 11:15 pm by Death_Angel

» ~Намисли съществително преди да влезеш!~
Вто Май 23, 2017 8:51 pm by Death_Angel

» Да бройм до безкрай ..
Вто Яну 24, 2017 12:45 pm by streleca_stz

» Обичаш или не обичаш !?
Вто Яну 24, 2017 10:58 am by IVE-STORM(bg)

» One shot fic - THE NEW BEGINNING * Sasuke meets Sakura
Съб Яну 21, 2017 2:02 am by sita

» С кого?
Вто Авг 30, 2016 12:42 pm by IVE-STORM(bg)

» Ctrl+V игра
Вто Авг 30, 2016 12:36 pm by IVE-STORM(bg)

» Aniventure 2016
Вто Авг 30, 2016 12:34 pm by IVE-STORM(bg)

» Горките родители на богатите деца - Епизод 64 - Бг Аудио
Чет Авг 18, 2016 11:35 pm by galia_del4eva@abv.bg

Top posting users this week

Върколакът до мен (редактирана)

Създайте нова тема   Напишете отговор

Предишната тема Следващата тема Go down

blue Върколакът до мен (редактирана)

Писане by BeautifulQueenStyle on Чет Окт 18, 2012 9:02 pm

Тук ще пускам редактираните глави по фика ми. Имам позволение от What The Hell ?! *: да пусна 2-ра такава тема :3
- Глава 1 -

- Хриси! – усетих как майка ми ме буди отново за училище. Отворих бавно очите си и се надигнах. – 6:30 е, ставай. Заминавам на работа, а закуската е в кухнята. – видях усмивката й и след това мама излезе от стаята ми. Бавно станах от леглото, отворих гардероба и извадих униформата, която се състоеше от бяла риза , черна вратовръзка и къса пола до коленете. Облякох се, измих зъбите и лицето си, вързах косата си на отпуснат кок, оставяйки два кичура да падат отстрани на лицето ми. Не слагах много грим, а само малко спирала, руж и розов гланц . Сложих чантата си през рамо и отидох в кухнята, но тъй като не харесах закуската я прибрах в хладилника, взех малко джобни и тръгнах за училище. Докато вървях се загледах в една къща, която доскоро беше изоставена, но сега видях, че прозорците на първия и втория етаж светеха . Къщата наистина беше много хубава - на два етажа, голяма, с хубава градина. Въпреки че сега нямаше цветя аз бях сигурна, че новите съседи ще я спретнат. Видях как входната врата се отваря и от там излезе едно момче, което до колкото видях имаше черна коса. Тялото му беше стройно, но не успях да видя лицето му, поради това, че гледаше в земята. След няколко секунди усетих как някой ми се нахвърля.
- Хриси! – нямаше начин да не позная този глас – гласът на най-добрата ми приятелка Александра. Обърнах се и видях голямата й, лъчезарна усмивка, която никога не слизаше от лицето й. След като и аз й се усмихнах на мой и я прегърнах, тръгнахме отново към училище, но аз продължих да гледам момчето. Той също ни гледаше и поради някаква причина тялото ми изтръпна. Лицето му беше бледо и беше лесно да се види, тъй като не бяхме чак толкова далеч и забелязах студените му черни очи, от които ме побиваха тръпки. Беше красив. Дяволски красив.
-Хей…? – побутна ме Алекс. – Къде гледаш? – и тя започна да се оглежда.
- Никъде! Просто съм се замислила нещо. – усмихнах и се и влязохме в двора на училището. Първия ни час предстоеше и имахме английски с класната. Качихме се в стаята и си седнахме на местата до прозореца. Започнаха да идват и другите ни съученици и след около 20 минути се събра целият клас от 19 ученици. Вратата се отвори и влезе класната, която беше млада с къса черна коса и не много висока. Всички станахме, за да я поздравим и тъмно щях да си отворя устата, когато момчето, което видях сутритна, влезе след нея. Тя го извика при себе си и го представи на класа.
- Това е новият ви съученик – Джейсън Смит. Искам да се отнасяте добре с него!
Не успях да отделя очи от него от както влезе. Изглеждаше ми загадъчен и мистериозен, а изражението на лицето му беше студено и мрачно. Оглеждаше класа с пронизващ поглед и внезапно спря го спря на мен. Срещнахме погледите си, а аз бързо отместих моя върху класната. Тя му подаде разписка с часовете и имената на учителите и му каза да седне зад нас. Това беше старото място на Елеонора, но нея вече я нямаше и чинът вече беше празен. Джейсън мина покрай нас и усетих погледна му върху мен, но не го погледнах, а той просто се намести зад нас.
BeautifulQueenStyle
Зарибен
Зарибен

Female
Рожден ден : 13.09.1998
Години : 19
Дата на рег. : 02.08.2010

Върнете се в началото Go down

blue Re: Върколакът до мен (редактирана)

Писане by -*-What The Hell-*- on Чет Окт 18, 2012 9:08 pm

-*-What The Hell-*-
Филми, сериали, детски
Филми, сериали, детски

Female
От : Korea
Дата на рег. : 10.05.2010

~~АНИМЕ ЛИСТ~~
Любими анимета: Kaichou wa maid-sama, Inuyasha, Inu x Boku SS

Върнете се в началото Go down

Предишната тема Следващата тема Върнете се в началото

- Similar topics