Вход

Забравих си паролата!

Намерете ни във facebook
Твоето късметче
Latest topics
» Пламък.
Пет Дек 01, 2017 5:59 pm by justwannabeone

» Метресата {GaaSaku} +18
Вто Ное 14, 2017 8:10 pm by Death_Angel

» Всички заедно. ( Наруто ФенФикшън )
Пон Ное 13, 2017 6:41 pm by Death_Angel

» *--:ЛАФЧЕ:--*
Пон Ное 13, 2017 6:32 pm by Death_Angel

» Не знам какво казва сърцето ми (по Наруто)
Сря Авг 30, 2017 6:56 pm by Mimi_Georgieva

» Кой хокаге е направил най-много за страната?
Вто Авг 29, 2017 7:53 pm by Mimi_Georgieva

» Със сигурност мъртва
Пон Авг 28, 2017 10:32 pm by justwannabeone

» Кулинарни мисии. (Наруто) - КОМЕНТАРИ
Пон Авг 21, 2017 3:14 pm by rosi_rosi

» Търся аниме
Нед Юни 25, 2017 2:03 pm by lipsitooo®

» Първия ми фик ( мисля заглавието ) ;д
Пон Юни 05, 2017 10:24 pm by Death_Angel

» Кулинарни мисии. (Наруто)
Нед Юни 04, 2017 10:16 pm by WeHeartIt

» Малко и от мен - Крис
Съб Юни 03, 2017 12:51 am by Chris

» Сълзите на Лалето +18
Вто Май 30, 2017 10:22 pm by Death_Angel

» Моето Наруто форумче
Вто Май 30, 2017 10:12 pm by Death_Angel

» Сълзите на Луната
Съб Май 27, 2017 3:09 pm by Death_Angel

» ( Коментари) Нечистокръвният наследник на Катарската империя
Сря Май 24, 2017 11:23 pm by Death_Angel

» Нечистокръвният наследник на Катарската империя
Сря Май 24, 2017 11:15 pm by Death_Angel

» ~Намисли съществително преди да влезеш!~
Вто Май 23, 2017 8:51 pm by Death_Angel

» Да бройм до безкрай ..
Вто Яну 24, 2017 12:45 pm by streleca_stz

» Обичаш или не обичаш !?
Вто Яну 24, 2017 10:58 am by IVE-STORM(bg)

» One shot fic - THE NEW BEGINNING * Sasuke meets Sakura
Съб Яну 21, 2017 2:02 am by sita

» С кого?
Вто Авг 30, 2016 12:42 pm by IVE-STORM(bg)

» Ctrl+V игра
Вто Авг 30, 2016 12:36 pm by IVE-STORM(bg)

» Aniventure 2016
Вто Авг 30, 2016 12:34 pm by IVE-STORM(bg)

» Горките родители на богатите деца - Епизод 64 - Бг Аудио
Чет Авг 18, 2016 11:35 pm by galia_del4eva@abv.bg

Top posting users this week

Нинджа рангове

Предишната тема Следващата тема Go down

blue Нинджа рангове

Писане by Yukana on Нед Окт 11, 2009 8:00 pm

Първият нинджа ранг е ученик от академията. Както името подсказва те са ученици не се бият, владеят елементари техники (главно джуцу Трансформациа , Клонинг и джуцу Замяна). Те имат изпит, който показва дали са готови да станат "Генин". "Генин" е рангът след като се завърши нинджа академията. Генините се записват при учители "Джоунин" (най-добрият нинджа ранг), докато станат "Чунин" (рангът след "Генин"). Но от всички 27 Генини, които завършват академията, само 9 наистина стават генини - останалите се връщат в академията. Това е така, защото след завършването те трябва да вземат две звънчета от учителя си. Но всъшност целта не е да го победят и да ги вземат насила, а да покажат работа в екип. Чунин е рангът след Генин - взима се чрез изключително труден "изпит", съставен от три части - първата е тест. Най-умните Генини може и да знаят отговорите, но един обикновен Генин никога не може да ги знае - те са от много по-висок клас. За това всъщност истинската цел е да препишеш без никой да разбере така се изследват уменията за събиране на важна информация. Втората част се провежда в така наречената "Гора на смъртта" - както името показва в нея има много голям шанс да умреш. В началото на всички участници се раздават свитъците на Земята и Рая - по един за всеки отбор. Целта е да имаш и двата свитъка и да стигнеш, заедно с всичките си съотборници живи, до кула, намираща се на десет километра от началото. Третата част от изпита се провежда чак след един месец - преминалите се бият помеждуси. Бият се до смърт, до нокаут или до решение на съдята да спре мача. Има само едно правило - няма правила - може да използваш всичките си техники, оръжия и т.н. Джоунините и специалните Джоунини са най-добрите Чунини. Те са основната сила на селото и могат много техники, манипулации на елемнти и т.н. На практика това са най-силните нинджи в селото. Освен тези нинджа рангове има и АНБУ

АНБУ (ANBU - съкращение на Ansatsu Senjutsu Tokushu Butai, буквално преведено Специален отряд за покушения и тактики) е организация от отряди за покушения, която изпълнява пряко заповедите на лидера на селото в японското аниме и манга серии Наруто, създадени от Масаши Кишимото. Нинджите, влизащи в състава на АНБУ, носят порцеланови маски на животни, като по този начин те пазят самоличността си в тайна и се различават от обикновените нинджи. АНБУ имат стандартни униформи, които се състоят от черна и сива броня, предпазители на ръцете, характерна спираловидна татуировка на лявото рамо (символът на АНБУ) и меч, който носят на гърба си. Често АНБУ носят върху униформите си черни наметала с качулки. Лидерът на АНБУ носи бяла униформа.

Те познават в детайли структурата на човешкото тяло и са развили множество техники, за да направят работата си по-ефективна, като например парализират своята мишена. Сред тях също има и нинджи-ловци, вероятна подгрупа вътре в АНБУ, на които е възложена специалната задача да залавят и ликвидират избягали нинджи от селото, като по този начин тайните на селото няма да бъдат разкрити от някой враг. Анбутата са важно нещо към всяко село

Плам няма комп. Аз съм Гери и ще играя от нейния акаунт
Yukana
Състезател
Състезател

Female
От : София
Рожден ден : 19.02.1994
Години : 23
Дата на рег. : 21.02.2009

Върнете се в началото Go down

Предишната тема Следващата тема Върнете се в началото