Вход

Забравих си паролата!

Намерете ни във facebook
Твоето късметче
Latest topics
» *--:ЛАФЧЕ:--*
Пон Сеп 11, 2017 11:20 pm by Ŧħе_SлladuRчЭ

» Пламък.
Сря Авг 30, 2017 9:44 pm by justwannabeone

» Не знам какво казва сърцето ми (по Наруто)
Сря Авг 30, 2017 6:56 pm by Mimi_Georgieva

» Всички заедно. ( Наруто ФенФикшън )
Вто Авг 29, 2017 8:02 pm by Mimi_Georgieva

» Кой хокаге е направил най-много за страната?
Вто Авг 29, 2017 7:53 pm by Mimi_Georgieva

» Със сигурност мъртва
Пон Авг 28, 2017 10:32 pm by justwannabeone

» Кулинарни мисии. (Наруто) - КОМЕНТАРИ
Пон Авг 21, 2017 3:14 pm by rosi_rosi

» Метресата {GaaSaku} +18
Пет Юли 28, 2017 4:58 pm by Death_Angel

» Търся аниме
Нед Юни 25, 2017 2:03 pm by lipsitooo®

» Първия ми фик ( мисля заглавието ) ;д
Пон Юни 05, 2017 10:24 pm by Death_Angel

» Кулинарни мисии. (Наруто)
Нед Юни 04, 2017 10:16 pm by WeHeartIt

» Малко и от мен - Крис
Съб Юни 03, 2017 12:51 am by Chris

» Сълзите на Лалето +18
Вто Май 30, 2017 10:22 pm by Death_Angel

» Моето Наруто форумче
Вто Май 30, 2017 10:12 pm by Death_Angel

» Сълзите на Луната
Съб Май 27, 2017 3:09 pm by Death_Angel

» ( Коментари) Нечистокръвният наследник на Катарската империя
Сря Май 24, 2017 11:23 pm by Death_Angel

» Нечистокръвният наследник на Катарската империя
Сря Май 24, 2017 11:15 pm by Death_Angel

» ~Намисли съществително преди да влезеш!~
Вто Май 23, 2017 8:51 pm by Death_Angel

» Да бройм до безкрай ..
Вто Яну 24, 2017 12:45 pm by streleca_stz

» Обичаш или не обичаш !?
Вто Яну 24, 2017 10:58 am by IVE-STORM(bg)

» One shot fic - THE NEW BEGINNING * Sasuke meets Sakura
Съб Яну 21, 2017 2:02 am by sita

» С кого?
Вто Авг 30, 2016 12:42 pm by IVE-STORM(bg)

» Ctrl+V игра
Вто Авг 30, 2016 12:36 pm by IVE-STORM(bg)

» Aniventure 2016
Вто Авг 30, 2016 12:34 pm by IVE-STORM(bg)

» Горките родители на богатите деца - Епизод 64 - Бг Аудио
Чет Авг 18, 2016 11:35 pm by galia_del4eva@abv.bg

Keywords

Top posting users this week

За или против Турция в Европейския съюз?

Страница 1 от 2 1, 2  Next

Предишната тема Следващата тема Go down

За или против Турция в Европейския съюз?

2% 2% 
[ 1 ]
83% 83% 
[ 34 ]
15% 15% 
[ 6 ]

Общо гласове : 41

blue За или против Турция в Европейския съюз?

Писане by Топчету on Чет Май 20, 2010 7:24 pm

Аз съм ПРОТИВ! Кви са тия глупости дет чувам, че ще ги допускат тия османци поробители ... тц тц тц

В този свят можеш да вярваш истински само и единствено на себе си.

Няма надежда... няма спасение... Човечеството заслужава да потъне във вечен сън от илюзии!
Топчету
Cosplay fan
Cosplay fan

Female
От : From hell I come to drag you down
Рожден ден : 11.12.1993
Години : 23
Дата на рег. : 25.07.2008

~~АНИМЕ ЛИСТ~~
Любими анимета: Naruto, SNK, FMA Brotherhood, OHSHC, Hellsing, Ginga Densetsu Weed

Върнете се в началото Go down

blue Re: За или против Турция в Европейския съюз?

Писане by Little Weezy on Чет Май 20, 2010 9:13 pm

смърт за турците и циганите !!!

“Life sucks, but in a beautiful kind of way.”
Little Weezy
Непобедим
Непобедим

Male
От : Sofia~OPA~=D
Рожден ден : 13.11.1995
Години : 21
Дата на рег. : 19.12.2008

Писане by 4ere6kata96 on Пет Юни 04, 2010 10:52 pm

Little Weezy написа:смърт за турците и циганите !!!
Извинявай обаче турци и цигани са два различни народа. Демек не са еднакви. Нямаш право да убиждаш турците с крадливите цигани. Извинявай ама кой си ти? Имам приятелка туркиня, ко й има на момичето?! Че и да казваш смърт?! Съжалявам ама коментара ти мнооо ме подразни. Бъди против тях, ама .... не прекалявай!
4ere6kata96
Любител
Любител

Female
Рожден ден : 19.08.1994
Години : 23
Дата на рег. : 05.05.2010

Писане by Sweeney Todd on Съб Юни 05, 2010 9:18 am

против мн. ясно та те имат само 10% (сиг и по-малко) територия в Европа,всичко друго е в Азия.

Spoiler:

will never die: http://www.naruto-bg.net/t3290-topic :D

Sweeney Todd
Manga Master
Manga Master

Male
От : Мадагаскар
Дата на рег. : 03.04.2009

~~АНИМЕ ЛИСТ~~
Любими анимета: няма да ти кажа. :D:D:D:D

Писане by Marta on Съб Юни 05, 2010 10:04 am

Против,разбира се!

Имам приятелки туркини,но никога няма да простя на този народ и никога няма да го харесвам,заради това,което е причинил на България.НЕПРОСТИМО!
Marta
Учaщ се
Учaщ се

Female
Дата на рег. : 10.06.2009

Писане by gabimoli on Чет Яну 13, 2011 9:10 pm

Може да прозвучи като расизъм, но аз съм против турците...Просто изобщо не ми допада този народ. И са навредили много на България - още една причина да не ги харесвам. Следователно - против.
gabimoli
Учaщ се
Учaщ се

Female
От : plovdiv
Рожден ден : 05.02.1997
Години : 20
Дата на рег. : 05.12.2009

Писане by Melancholic on Вто Яну 18, 2011 3:56 pm

Все ми е едмо дали ще са в Евросюза.То те самите не искат.Бях в Турция и знетели какво.....в Истанбул има много народни общности , но турците никога не са били и няма да бъдат европейци.Та те половината ходят забрадени.Тази държава според мен не може да претърпи каквото и да е развитие.Те са само Алах и това е.Те са един застарял (психически) народ.Всичките сигурно вярват , че Алах е създал света.Не ги харесвам , но не ги и мразя.Както казах все едно ми е.

Melancholic
Аниме/манга/филми/сериали

Female
Дата на рег. : 01.05.2010

~~АНИМЕ ЛИСТ~~
Любими анимета: Кои анимета са ти любими?

Писане by Black Wings on Вто Фев 01, 2011 7:56 am

Естествено, че против - мога и сто приятелки туркини да имам, но за мен те си остават народа, под чието робство сме били толкова години - да може и да звучи егоистично, но аз не ги приемам
Black Wings
Редовен
Редовен

Female
От : София
Рожден ден : 12.05.1995
Години : 22
Дата на рег. : 02.06.2010

Писане by Butterfly on Вто Фев 01, 2011 12:22 pm

Ама че расизъм има в тази тема! Просто не е истина как така деца могат да имат нещо толкова грозно като омраза в себе си! В един друг форум бях спорила с един ей-такъв хипер-националист, който твърдеше, че турците са изостанали, че са ни колели едно време, че сме били под робство и дрън-дрън такива неща... Не че това не е истина, но във 21-ви век и да мислиш толкова тесногръдо и закостеняло, да си младо момче или момиче и да плюеш такива грозни думи, за мене е под всякаква критика. Чърчил има знаменита реплика: "Историята се пише от победителите!", така, че да омесваш политиката с нещо тъй вдъхноваващо и патетично като национализма, е взривоопасна комбинация. Били сме под робство, да, насилвали са, грабили са, но колкото и с лошо да ги помним са ни въздействали по някакъв начин, дали са ни нещо, отнели са ни нещо... Но това е история!

Трябва ли да живееш с миналото и ако продължаваш да го правиш, това какво говори за теб. Предполагам, че във всеки етнос си има кусури и различни хора, които мислят по по-различен начин, следователно да пледирам към толерантност и разбиране е лудост и изобщо не мисля да го правя!

Но довод като този:
Та те половината ходят забрадени.Тази държава според мен не може да претърпи каквото и да е развитие.Те са само Алах и това е.Те са един застарял (психически) народ.Всичките сигурно вярват , че Алах е създал света.
е едва ли не много оскърбителен, поне за мен. Сори, но за тях фереджето и шалварите са същото като за нас носиите и забрадките или кимоното и обито за японката. Това, че ти не носиш потури и шаячни дрехи и си зае*ал отвсякъде българската си същност, щом толкова елементарно се спираш на дрехите, прави ли те европеец? И какво според тебе е Европа? Защото за мене си е просто дума и една валута... По никакъв начин няма да гоня нещо, което за другите е някакъв критерий, а за мене е мираж.

Доводът е оскърбителен и нелогичен, защото фереджето не е изостаналост. Това е принадлежност, зачитане на морални устои, гордост... И изобщо ако искаш можеш да спориш за това с баба ми, която и до днес носи фередже, а е на 95 години. Не се стреми към Европа, защото е в Русия и е горда с идентичността си на татарка... Докато аз не мога да кажа същото за себе си, защото никога не съм била горда с българската си жилка. Точно ей-такива предубедени и тесногръди хора, едно време ме ритаха и унижаваха и се пишеха за нещо повече от мен!
Butterfly
Модератор на раздел "Фикчета"
Модератор на раздел

Female
От : Earth
Дата на рег. : 18.11.2010

~~АНИМЕ ЛИСТ~~
Любими анимета: Naruto Shippuuden, Monster, Higurashi No Naku Koro Ni, Kuroshitsuji, Elfen Lied, One Piece, Berserk, Neon Genesis Evangelion, Soul Eater, Mirai Nikki, Byousoku 5 Santimeter, Samurai Champloo

Писане by kiki_chan on Сря Фев 02, 2011 12:42 am

Аз съм против, не че нещо просто не ги харесвам. Не ги съдя и попринцип нямам нищо против тях, но с тяхната вяра и култура коренно различна от нашата ми изглеждат някакси примитивни. Била съм в Турция и да си кажа не са и много дружелубни. Не казвам, че всички са така, явно просто аз съм попаднала на такива хора.. но някакси незнам защо, просто не са ми много приятни ..
kiki_chan
Любител
Любител

Female
От : Юпитер
Рожден ден : 30.05.1995
Дата на рег. : 25.12.2010

~~АНИМЕ ЛИСТ~~
Любими анимета: Vampire Knight, Death Note, Wolf's rain ..

Писане by gabimoli on Сря Фев 02, 2011 4:59 pm

Аз не мога да се съглася с cool cheryll... Това че някой е изразил мнение различно от твоето, не означава, че трябва да го оплюеш за това. Като прочетох предпоследното изречение ''Докато аз не мога да кажа същото за себе си, защото никога не съм била горда с българската си жилка'' разбрах, че за теб турците са някви уникални същества, а българите кучета ги яли. Поне такава представа добих, съжалявам ако съм сгрешила. И да, всичко това, че са ни поробвали и че са нанесли огромни щети на България е история, но тя не може да бъде забравена! Минало или не - то се помни! Всички родолюбци не понасят турците. Попринцип аз нито ги харесвам, нито ги уважавам като народ. Имам две туркини в моя клас и те са отвратителни същества (изразих се деликатно) ! Познавам и други турци, които изобщо не ми се нравят. Аз попринцип съм твърдо против расизмът и не мога да кажа, че като съм против влизането на Турция в Европейския съюз съм расист. Но разбира се, всеки си има мнение! За това, съжалявам ако съм засегнала някой с мнението си, но няма да си го променя. smile
gabimoli
Учaщ се
Учaщ се

Female
От : plovdiv
Рожден ден : 05.02.1997
Дата на рег. : 05.12.2009

Писане by Butterfly on Сря Фев 02, 2011 5:30 pm

Слушай сега, миличка! Някъде в моя пост да съм казала, че "турците са уникални същества"?! И ако си намерила такива думи, я пак ме цитирай, че не ги намирам. Не съм оплюла мнението, нито пък съм изказала теория, че искам да го променя! Това е форум... Моите извинения, но всеки има право да си каже това, което мисли и съответно да го защити.

Трябва ли да се повтарям, че доводите от цитирания коментар са блудкави и нелепи. И как би могъл да съдиш за човек по това как се облича?! На тебе нормално ли ти се вижда това? Явно целия ми коментар си го разбрала погрешно. Политиката, скъпа моя, често може да се обърка с родолюбие и национализъм и да избие в грозна картина. Наясно ли си, че с многократното повтаряне на историята се стига до военни конфликти? Но, естествено, ти тогава си била родена, няма как да знаеш за кланетата в бивша Югославия и за специални отряди, ръководени от Желко Ражнятович-Аркан с цел чистка и създаване на малки концлагери, подобни на тези от Втората Световна Война. И всичко това заради РОДОЛЮБИЕТО, за което ти така красиво се изказа.

Аз, за разлика, от стадото се възприемам на по-високо ниво и съм над задръстеното мислене и погрешното схващане за патриотизъм. Как да ти кажа, именно такива "патриоти" ме гонеха до дупка в даскало, обиждаха ме, наричаха ме с епитети, които не могат да се сравняват с твоите. Върви после им обяснявай на такива малки олигофренчета, че не съм туркиня, а полу-татарка, че изповядвам християнство и съм възпитана в по-здрав морален кодекс от тях, дето хукнаха още на 13 да раждат в родилното! От друга страна, именно те ми помогнаха да стана това, което съм в момента и се гордея със себе си.

А относно Турция... Все едно ми е дали ще бъде приета в Европа! За мене Европа, както вече казах е една дума и една валута. Нищо повече! И ще допълня с думите на Диоген, който попитали: "От кой град си?", а той отвърнал: "Аз съм гражданин на света!" Сама прецени думите му!
Butterfly
Модератор на раздел "Фикчета"
Модератор на раздел

Female
От : Earth
Дата на рег. : 18.11.2010

~~АНИМЕ ЛИСТ~~
Любими анимета: Naruto Shippuuden, Monster, Higurashi No Naku Koro Ni, Kuroshitsuji, Elfen Lied, One Piece, Berserk, Neon Genesis Evangelion, Soul Eater, Mirai Nikki, Byousoku 5 Santimeter, Samurai Champloo

Писане by `` C o 0 k i e ^^ on Съб Фев 05, 2011 10:40 pm

Против естествено !!!
Имам приятелка туркиня - не е лоша,разбираме се.
Но хората не осъзнават какво е ставало в миналото !? Те са ни избивали,само и само за територия и власт.
А сега българите ги приемат с отворени обятия.
Защо хората забравят миналото ??? ;оо ;ххх
`` C o 0 k i e ^^
Развиващ се
Развиващ се

Female
От : Rousse ^^
Рожден ден : 18.09.1998
Години : 19
Дата на рег. : 05.02.2011

Писане by JoInT{}MaNia4ka on Нед Фев 06, 2011 3:25 am

4ere6kata96 написа:
Извинявай обаче турци и цигани са два различни народа. Демек не са еднакви.

Грешите ама и двамата!!!
Турция е народ, но циганите не са!
Циганите са племе, което се е зародило в Индия и с течение на годините са започнали да се разпространяват.
(Когато българин отива в чужбина да работи и когато някой там чуе, че той е българин се отнасят така, както ние се отнасяме с циганите - с пренебрежение сякаш не заслузаваме живот.)
Не мога да се съглася, че са два различни народа след като не са!

Относно Турция и влизането й в Европа...
Не знам дали някой от вас помни, но те казват, че това което се е случило на Българи - че те са ни били поробвали и убивали - не било вярно и продължават все още да го оспорват, не съм съгласна с тях и как бих могла да съм.
Паметника за незнайният войн... който беше съборен... Помните ли го това?
Как може да има паметник за някой, който е незнаен? Някой може ли да ми го обясни това?
Ами когато... мм не помня кой точно турчин се беше изказал по БТВ новините, но той беше казал, че понеже е израснал в България в град Велико Търново (политик е той) и смята това за негов роден дом, иска да му смени името на турско (идеше ми да го удоша този, през телевизора).
Филмите, които съм гледала с баща ми, когато бях малка, ме превърнаха в човек мразещ турците заради това, което са ни причинили. А колкото до историята, тя си остава, но сега в новите учебници я няма тази истиря, която ние сме чели, как са ни поробили.
JoInT{}MaNia4ka
Doujinshi [доужиншита]
Doujinshi [доужиншита]

Female
От : Плевен
Рожден ден : 20.02.1993
Години : 24
Дата на рег. : 07.04.2009

~~АНИМЕ ЛИСТ~~

Писане by Crazyy_Ladyy on Сря Мар 30, 2011 8:26 pm

Топчету написа:Аз съм ПРОТИВ! Кви са тия глупости дет чувам, че ще ги допускат тия османци поробители ... тц тц тц

I az mislq taka

Блестящие картинки. Анимация аниме 4
Crazyy_Ladyy
Прохождащо
Прохождащо

Female
От : DiMiTrOwGrAD
Рожден ден : 13.08.1995
Дата на рег. : 25.03.2011

Писане by liuba4e on Сря Авг 17, 2011 2:54 am

Cool Cherill, казах ли ти да не се махаш от форума? Май да. Е тази вечер съм на вълна анкети, и то по смислени ( къде ти).

Ходели със забрадки и фереджета. Майко мила. Аз като се разхождам из центъра на града само и само да стигна за поредния концерт, където трябва да изиграя нещо си, да не би да съм тръгнала да се отвращавам от носията си, или от фолклорната си шапка? Били психясали - ние българите, да не сме по - добре.

Турско робство? Чудно, защо не плюете римляните, гърците, египтяните и т.н? Защо не протестирахте за Русия, която сега само гледа да точи пари, чрез АЕЦ ,, Белене'', а? Кажете, има ли чист българин, че ми говорите за расизъм? Под, какво робство не сме били? Покажете ми един чист българин, покажете ми го, само така ще докажете, че сте повече от циганите. НЯМА ДЪРЖАВА ЦИГАНИЯ - ЗАПОМНЕТЕ ГО. Били крали, а българите малко правят, нали? Сякаш ние не сме поробвали другите наций? Когато Германия била в Антантата през ПСВ и ни е използвала (като сега има да ни изплаща заем... ама миналото си е минало), да не би да сме се надигнали на бунт? Когато на трона сложили Фердинанд I, а той ни е продал като офце, казали ли сме нещо? Защо, сега се обаждате, като нямате глас? Ние не сме чисти - девици, ние сме свине. И по - долни от нас няма на света, защото чрез оплакването, целим изгода, за повече пари. Това е. А вие, вие ме отвращавате. Всички са хора, никой не е по - малко, нито повече. Нито Ангела Меркел, нито Хосни Мубарак, нито Фидел Кастро, са нещо повече от всички, защото всички сме ХОРА. Да не би да са изнасилвали Вас, или съседа по - чин, да не би да са ви били турци в училище? Спомнете си как именно, така наречените българчета са ви ритали в корема, как вие сте бягали по прашния път с цел да се спасите, спомнете си и спрете. Не сме цвете за мирисане. Не сте нищо. Не вие решавате дали Турция ще влезе в ЕС, вие нямате глас. Аз съм ЗА. Всички сме хора и заслужаваме единна подкрепа. Защо за Гърция да има заеми с милиарди, а Турция да получава само псувните. И съм твърдо зад политиката им. Наща не струва. Повярвайте през турско робство не е било толкова зле. Бабите ми са живели тогава и никоя не се оплаква от това, единствено, мразят българите и се отвращават от себе си. Аз също мразя България, и се надявам някой ден, някой слънчев ден да се махна от тази шибана държава.

Let all the heat pour down
I’m good as long as he’s around
He let’s me wear the crown
I do my best to make him proud
Now all my super ladies
I got my baby
If you got your baby, baby
[/center][img]
liuba4e
Състезател
Състезател

Female
От : Страната на Мухъла!
Рожден ден : 04.09.1993
Дата на рег. : 05.02.2010

~~АНИМЕ ЛИСТ~~
Любими анимета: ,,Naruto'' , ,,Samurai 7'' ;

Писане by agressivebitch on Съб Авг 20, 2011 1:46 am

Marta написа:Против,разбира се!

Имам приятелки туркини,но никога няма да простя на този народ и никога няма да го харесвам,заради това,което е причинил на България.НЕПРОСТИМО!

+1

agressivebitch

Female
От : село Видин / Еспоо , Финландия
Рожден ден : 02.10.1997
Дата на рег. : 04.01.2011

~~АНИМЕ ЛИСТ~~
Любими анимета: SHIKI * DANCE IN THE VAMPIRE BUND * KUROSHITSUJI

Писане by Аллiie ™ on Съб Авг 20, 2011 8:25 am

На мен ми е все едно.. ако щът да влизат, ако щът да не влизат. Това което са сторили преди много години нали не съм го преживявала аз. Трябва да мразят турците, тези, който са го преживявяли през онова време.

I don't wanna die so you're gonna have to
Blood is getting hotter, body's getting colder
I told you once I'm the only one who holds her...
Аллiie ™
Голям фен
Голям фен

Female
От : Pizza's land :D
Рожден ден : 08.02.1998
Дата на рег. : 18.06.2010

~~АНИМЕ ЛИСТ~~
Любими анимета: NANA. Vampire Knight. BRS...

Писане by Mega Pwn! on Съб Авг 20, 2011 8:42 am

Сега , с риск да прозвуча неубедително , аз не взимам нито една страна , нито друга . Нямам си на идея защо да са в ЕС и защо да не са . Нямам против , но пък и ... не знам , може би изобщо нямам нищо против . Нима едно предразположение да мразиш поробителите ще ни накара да ги отхвърлим ... страхотно забавни шеги пускате . Мисля , че прочетох "Циганите и турците на сапун" - боже , боже ... като отидеш в Германия , Франция , Великобритания и т.н. , на теб ще говорят така . Май тогава няма да ти е хубаво , а ? Само заради един тъп произход винаги ще носиш опетнено име , дори да бъдеш по-гениален от когото и да е .

Относно въпроса на liuba4e - това е така , защото българите са се освободили от турска власт преди няма и 150 години . Това им замъглява съзнанието , те не мразят германците , нито руснаците , тъй като е нормално за ниско интелигентните хора да не разбират всъщност как "спасителите" ни се отнасят с нас .

"Никога няма да простя на този народ" - никой не те кара , освен това никой няма да поиска мнението ти дали Турция да влезе или не в ЕС . Тази анкета не си е на мястото тук или поне не е формулиран въпроса по правилен начин .

Mega Pwn!
Непобедим
Непобедим

Male
От : Не е известно
Рожден ден : 06.10.1995
Години : 21
Дата на рег. : 09.07.2010

~~АНИМЕ ЛИСТ~~
Любими анимета: Basilisk;Samurai 7;Bakemonogatari;Mirai Nikki

Писане by liuba4e on Вто Авг 23, 2011 9:13 pm

agressivebitch написа:
Marta написа:Против,разбира се!

+1

Какво трябва да прощаваш? След, като искаш да умрат те, умри и ТИ. Единсвеното непростимо нещо в България сме ние ,,плебейте'', които вместо да гледат обективно, пръскат хули и грозни думи. Толкова тъпи сте всички, и то само, защото бивате насъсквани от медийте, които ви пълнят здравия разум. agressivebitch това не е коментар. Това +1, какво означава - плащам ти с един милион ли? Обоснови се.

Let all the heat pour down
I’m good as long as he’s around
He let’s me wear the crown
I do my best to make him proud
Now all my super ladies
I got my baby
If you got your baby, baby
[/center][img]
liuba4e
Състезател
Състезател

Female
От : Страната на Мухъла!
Рожден ден : 04.09.1993
Дата на рег. : 05.02.2010

~~АНИМЕ ЛИСТ~~
Любими анимета: ,,Naruto'' , ,,Samurai 7'' ;

Писане by ~Vindicator~ on Чет Авг 25, 2011 1:34 pm

Без да пиша 15 реда мнение казвам :
Против!

~Vindicator~

Male
От : Компютърът a.k.a Компа :D
Рожден ден : 03.05.1999
Години : 18
Дата на рег. : 14.09.2010

~~АНИМЕ ЛИСТ~~
Любими анимета: 1.Soul-Eater 2.Naruto Shippuuden 3.Fairy Tail 4.Rosario to Vampire 5.D.Gray Man

Писане by pisa-misa on Пон Ное 21, 2011 10:51 pm

Да не мислиш , че турците ни харесват ?
Заради едната история (робството) се имат за нещо повече от нас . Много пъти съм чувала (по улиците, училищата и прочие ) как турци обиждат българи .
И все пак това е политика и не ние решава ме тези неща.
pisa-misa
Прохождащо
Прохождащо

Female
От : Moon
Рожден ден : 21.06.1992
Години : 25
Дата на рег. : 21.11.2011

Писане by nevitu on Чет Дек 29, 2011 4:57 pm

ПРОТИВ!!!
nevitu
Прохождащо
Прохождащо

Дата на рег. : 10.05.2010

Писане by Melancholic on Чет Дек 29, 2011 7:23 pm

Но довод като този:
Та те половината ходят забрадени.Тази държава според мен не може да претърпи каквото и да е развитие.Те са само Алах и това е.Те са един застарял (психически) народ.Всичките сигурно вярват , че Алах е създал света.
е едва ли не много оскърбителен, поне за мен. Сори, но за тях фереджето и шалварите са същото като за нас носиите и забрадките или кимоното и обито за японката. Това, че ти не носиш потури и шаячни дрехи и си зае*ал отвсякъде българската си същност, щом толкова елементарно се спираш на дрехите, прави ли те европеец?
Първо, не се правя на каквато не съм ясно ли ти е?Това, че изказвам мнение трябва ли да значи , че ти можеш да ме нападаш без дори да знеш нещо за мене?Въобще не ми пука дали няко йе на различно мнение от мене-няма да го заколя.И да права си по темата , ама т'ва не означява , че трябва тука да говориш така на всеки.

Melancholic

Female
Дата на рег. : 01.05.2010

~~АНИМЕ ЛИСТ~~

Писане by Chris on Пет Дек 30, 2011 2:08 am

Не че нещо, но мисля че няма кой да ни чуе ... то възрастните .. не ги чуват ... камоли нас :Д

Spoiler:

Chris

Male
От : London
Рожден ден : 23.11.1996
Дата на рег. : 19.08.2008

~~АНИМЕ ЛИСТ~~
Любими анимета: Accel World, Amnesia, Another, Btooom!, Chihayafury,Chihayafuru 2, Claymore, Code Geass@ Hangyaku no Lelouch, Code Geass: Hangyaku no Lelouch R2, Elfen Lied, Fairy Tail, Haruto Yuusha no Estetica, Hakkenden: Touhou Hakken Ibun, Hellsing Unlimited, Highschool of the Dead, K, Loveless, Magi: The labyrinth of Magic, Maoyuu Maou Yuusha, Mirai Nikki, Naruto, Naruto: Shippuuden, Pandora Hearts, Pandora Hearts Specials, Pincincess Lover!, Rock Lee no Seishun Full-Power Ninden, Soul Earer, Stens;Gate, Steins;Gate: Oukoubakko no Poriomania, Sword Art Online, Zetsuen no Tempest, Zettai Karen, Children: The Unlimited - Hyoubu Kyousuke

Страница 1 от 2 1, 2  Next

Предишната тема Следващата тема Върнете се в началото